Poslední novinky

HARLEY-DAVIDSON JE PRO MODELOVÝ ROK 2016 JEŠTĚ TEMNĚJŠÍ A MNOHEM VÝKONĚJŠÍ

25 srpen 2015

Dva nové modely Dark Custom, nejvýkonnější cruiserová řada v historii společnosti a široká škála doplňků a vylepšení v oblasti výkonu a stylu napříč celou modelovou řadou Harley-Davidson pro rok 2016.

inline_qfa9ecc62a2b8c7ff37e2fa21695eb88_2e3f3cacb034.jpg

Motocykly Harley-Davidson pro modelový rok 2016 - klíčové prvky

  • NovýIron 883™ a Forty-Eight® potvrzují vedoucí postavení společnosti Harley-Davidson v oblasti customů díky modelům , kterým nechybí rebelská povaha vycházející z jejich minulosti, doplněná o moderní design a odpružení, které odlehčí duši Harley-Davidson..
  • Nová S série cruiserů z limitované edice, kterým nechybí výkon a pořádná dávka stylu. Fat Boy® S and Softail Slim® S kombinuje jedinečný lak s legendárním motorem Screamin’ Eagle Twin Cam 110 a co mu rozhodně nechybí, je styl a výkon.
  • Dříve byly dostupné pouze u touringových modelů Harley-Davidson, dnes je díky motoruHigh Output Twin Cam 103™ dodáno ještě více výkonu všem modelům Softail®, což z nich dělá nejvýkonnější cruiserovou řadu v historii Harley-Davidson.
  • Touringová revoluce, kterou započal Projekt RUSHMORE se vrací v podobě motocyklu Road Glide® Ultra.

"Další rok společnosti Harley-Davidson, který se zapíše do historie,” říká Mark-Hans Richer, Harley-Davidson Senior Vice President a Chief Marketing Officer. "Představujeme nejvýkonnější kolekci cruiserů v naší historii, včetně zcela nových modelů série S. Zdviháme laťku motocyklů Dark Custom opět výše, a to s novým modelem Iron 883 a Forty-Eight. Oba jsou tím nejryzejším vyjádřením designu, který jsme nastartovali v roce 2008. Rozšiřujeme naši vedoucí pozici v oblasti touringu a vítáme zpět model Road Glide Ultra a pozměněný, velmi populární model Heritage Softail Classic.”

Duše Dark Custom

Nový Iron 883 je záměrně syrový a drsný, s moderním designem, inspirovaným garážovými bobbery, ať už současné či dávné minulosti.. Zcela nové přední, nastavitelné odpružení, lehčí kola a upravené sedlo zvyšují pohodlí a jsou zárukou lepší kontroly stroje při jízdě. . Nový Forty-Eight získal svůj hrozivý vzhled díky široké přední pneumatice, novými koly a masivní přední vidlici o šířce 49mm. Dalšími plusy jsou rozhodně vylepšené zadní odpružení a poloha jezdce. Retro styl a perfektní poměr černé barvy a chromu má neskutečný vizuální dopad. Jezdci ocení hbitý a obratný Harley-Davidson Street® 750 zvláště při jízdě po přeplněných ulicích velkoměsta, kde jim nebude chybět potřebná jízdní jistota. Tu si získal díky novému přednímu a zadnímu brzdovému systému.

Nejvýkonnější cruiserová řada v historii

Zadní pneumatiky nejvýkonnějších cruiserů Harley-Davidson budou prosit o milost. Díky motoru Screamin’ Eagle Twin Cam 110, jsou nové cruisery Fat Boy S aa Softail Slim S stejně výkonné, jako v minulosti byly pouze modely Custom Vehicle Operations (CVO). Oba z limitované edice, plné temného stylu pro ještě hrozivější vzhled, který jen doplňuje jejich maskulinní postoj. Softail Slim S je dostupný v novém provedení Olive Gold Denim v army stylu, který vzdává hold poválečnému období a garážovým bobberům té doby. Harley-Davidson dává více jezdcům příležitost si plně užít výkonu projektu RUSHMORE tak, že vybavil Softail modely roku 2016 motorem High Output Twin Cam 103.

Tempomat Softail

Co se týče cruiserů, máme pro rok 2016 ještě více novinek. Vůbec poprvé jsme vybavili všechny Harley-Davidson Softail modely elektronickým tempomatem. Elektronické ovládaní tempomatu Harley-Davidson, které umožňuje elektronické ovládání škrtící klapky, je součástí standardní výbavy modeluHeritage Softail® Classic, Softail® Deluxe, Fat Boy S a Softail Slim S a k dispozici ve formě volitelného příslušenství pro všechny ostatní Softail modely pro rok 2016.

Nové odpružení Sportster

Modely Sportster® pro rok 2016 ovládnou každou silnici, a to díky zcela novému přednímu a zadnímu odpružení a vylepšenému sedlu, které rozhodně přispěje k většímu pohodlí a celkové kontrole stroje. Nová sedla jsou vyrobena z prémiových materiálů a mají lepší tvar pro větší komfort. Nově navržené Sportster odpružení kombinuje emulzní tlumiče a nové přední cartridge vidlice. Nitrogenové tlumiče velmi dobře odolávají odvětrávání oleje a jsou vybaveny vnitřními ventily, písty o velikosti 36 mm a vysoce kvalitním olejem pro ještě lepší podporu při kompresi odpružení, rychlou reakci při nájezdu na malé hrboly nebo zajištění co nejlepšího kontaktu s nerovným povrchem. Progresivní pružina zadního tlumiče je nastavitelná pomocí klíče uloženého pod sedlem. Široké vidlice s kalibrovanými písty a progresivní pružiny pro konzistentní pocit během komprese a dekomprese odpružení. Progresivní pružina zadních tlumičů a lepší ochrana proti odvětrávání oleje je zárukou maximální odolnosti vidlice a ochrany kola při prudkém brždění.

Road Glide® Ultra

Po dvou letech, kdy nebyl v nabídce touringové řady Harley-Davidson, opět sklízí zasloužené ovoce. Road Glide Ultra je ještě stylovější, vyznačuje se neskutečnou aerodynamikou a ergonomií pro jezdce i spolujezdce. Rozhodně nemůžeme zapřít, že jsme inspiraci čerpali z Projektu RUSHMORE - jedinečného, zákazníky vedeného projektu, zaměřeného na rozvoj produktů. Poháněna neutuchajícím výkonem motoru Twin-Cooled™ High Output Twin Cam 103™, nová Road Glide Ultra překoná i ta nejnáročnější očekávání, která kdo na touringy měl.

Heritage Softail® Classic

Kombinace nostalgického stylu s moderním výkonem. Model Heritage Softail Classic vás rozhodně v roce 2016 zaujme novým vzhledem, motorem High Output Twin Cam 103, elektronickým tempomatem ve standardní výbavě a vylepšeným uchycením postranních brašen.


Zpět na předchozí stránku