Harley-Davidson® Plzeň
Daimlerova 3, 301 00 Plzeň

Hoď se do Harley® styl

Vyrábíme oděvy a jezdeckou výbavu již od roku 1912. Víme, co opravdu funguje. Na cestách i na tričku. Vyrábíme věci v tak vysoké kvalitě, díky které se třeba kožená bunda dědí mezi generacemi. Od funkčních doplňků, jako jsou obleky do deště a helmy, až po pracovní košile, moderní motocyklové bundy a oděvy pro volný čas ve stylu Harley. U nás najdeš všechno. Vše najdeš u svého dealera Harley-Davidson®. Zastav se a přivoň k opracované kůži. Zjisti, v čem se cítíš příjemně.

Kolekce FXRG®

Když si tempo jízdy říká o maximální ochranu, poohlédni se po kolekci FXRG®. 115 let zkušeností ve spojení s osvědčenými střihy a nejnovějšími technologiemi jsou zárukou, že se na naše oblečení můžeš plně spolehnout. Je navržena tak, aby ti umožnila dojet dál a ve větším pohodlí i za nestálého počasí. Bude se ti cestovat tak dobře, jak dobrá je tvoje výbava. Pořiď si dobré oblečení.

ZOBRAZ BROŽURU


Originální kolekce MotorClothes®

Představujeme ikonickou jízdní výbavu a oblečení Harley-Davidson®. Klasické, odvážné a odolné. Motocyklové bundy jsou vyrobené z nejodolnějších materiálů a poskytují výbornou ochranu. Výbava do každé nepohody. Vše potřebné od helmy a oblečení do deště až po trička a kšiltovky. A spousta černé a oranžové, abys mohl světu ukázat své oblíbené barvy. Produkty, na které jsme hrdí.

ZOBRAZ BROŽURU


Kolekce 1903

Kolekce 1903 vychází z našeho nadšení pro dvě kola, které vzniklo již před 115 lety. Retro grafika Harley-Davidson vychází přímo z naší historie. Ručně šité detaily. Špičková kvalita materiálů. Tradice vychází z našich samotných kořenů, ale funkce a styl jsou nadčasové. Jde o opravdový originál, který oblékají pouze opravdoví originálové.

ZOBRAZ BROŽURU


Kolekce Garage

Kolekce Garage je v podstatě úplně jednoduchá. Základní tvary bez zbytečných příkras. Tak to má být, protože tato kolekce se inspiruje pracovními oděvy. A bavíme se o tom správném druhu práce, s montážním nářadím v ruce. Máme vše od kožených bund až po stylové košile a kšiltovky.

ZOBRAZ BROŽURU


Kolekce H-D® Moto

Přidali jsme plyn v módní oblasti a vytvořili novou kolekci H-D® Moto. Zaměř se na detaily. Na jednoduché křivky. Jsou navržené tak, aby zaručovaly dobrou ochranu a pohodlí za jízdy, ale aby dobře vypadaly i mimo silnici. Jejich střih obepíná tvoje tělo v elegantních křivkách a nenechává vlát zbytečnou látku ve větru. Tohle je klasika budoucnosti pro ty, kteří chtějí předběhnout dobu.

ZOBRAZ BROŽURU