Harley-Davidson® Plzeň
Daimlerova 3, 301 00 Plzeň

Nadělujeme dětem II.

Nadělujeme dětem II.

Milí přátelé,

minulý rok jste dětem v Dětském centru Šneček, připravili krásné Vánoce díky dárkům, které jste jim pořídili a my jsme z toho měli obrovskou radost, jak skvěle jste ihned reagovali a celou akci podpořili.

Proto jsme se rozhodli, že i letos tuto akci zopakujeme a my budeme rádi, když se opět zapojíte a ze seznamu si vyberete alespoň jedno dítě, kterému splníte jeho vánoční přání. 

Tentokrát dárky budou určeny pro děti z dětského domova Delfínek v obci Trnová na severním Plzeňsku. Převážně jde o děti od jednoho roku do šesti let z větších sourozeneckých skupin, kterým se tímto umožňuje vyrůstat společně se svými sourozenci a ocitly se v mimořádné životní situaci, ať už ze zdravotních, nebo sociálních důvodů.

Od 2. listopadu 2020 do 16.prosince 2020, budeme přijímat u nás na dealerství H-D v Plzni Vámi darované vánoční dárky, které se před Vánoci /dle aktuální epidemiologické situace/ pošlou, nebo osobně předají dětem v tomto dětském domově. Přesný termín předání dárků a čas upřesníme na FB a na našich stránkách H-D Plzeň. 

Klikněte na odkaz a napište k dítěti své jméno, kterému pořídíte dárek:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-W7OIytBn53D03Q0SoNh-LG8VUd8RMi0RvrJmJO37qs/edit?usp=sharing

Děkujeme   

Monika, Alena, Radek, Adam, Jarda