Zveme všechny naše zákazníky a přátelé na již tradiční, předvánoční setkání, které se koná jako obvykle u nás na dealerství Harley-Davidson v Plzni spolu s akcí OPEN HOUSE. Chceme tím také poděkovat všem, kteří se zapojili do akce NADĚLUJEME DĚTEM VII.
Kdy? V pátek 12. prosince od 16.00 do 21.00 hodin.
Pojďme se zastavit a užijme si společně hezký večer při skleničce vína, piva a taky dobrého jídla :)
Těšíme se na Vás, přátelé.
Tým H-D Plzeň
