Harley-Davidson® Plzeň
Daimlerova 3, 301 00 Plzeň

Sportster Challenge vol.9 se blíží. Registrujte se včas!

Sportster Challenge vol.9 se blíží. Registrujte se včas!

Již v sobotu 5. října 2019 proběhne v H-D Plzeň další, 9. ročník setkání všech, kterým učarovala jedna stopa, rádi jezdí a nezaleknou se počasí. Počet startujících je zejména s ohledem na bezpečný průběh jízd omezen na 90 strojů a každý den nám přicházejí další a další registrace. Proto na nic nečekejte a tu svoji pošlete ještě dnes na email jiri.kolar@harley-davidson-plzen.cz ! V emailu prosím uveď svoje jméno, příjmení, telefon a přidej tovární značku a typ svého stroje.

Pro ty, kteří mají v plánu dorazit už v pátek odpoledne či večer a užít si oblíbenou grill party je důležité vědět, že letos je nutno zajistit si vlastní ubytování buď v některém z Plzeňských hotelů a pensionů, nebo si na zahradě dealershipu postavit vlastní stan. Motocykly mohou přes noc parkovat v bezpečí H-D Plzeň, přenocování v samotném objektu ale možné není.


Připomínáme, že akce je otevřena pro stroje všech značek, kubatur, druhů a stylů motocyklů! Podrobnosti o programu, kategoriích a pravidlech Sportster Challenge naleznete zde: http://harley-davidson-plzen.cz/events/6994/sportster-challenge-vol-9 

Šampóni a slečinky zůstanou doma, opravdoví srdcaři se potkají na Sportster Challenge 2019!